Підбір фасаду

Для корректного отображения конструктора фасадов используйте персональный компьютер, ноутбук, или планшет с большим экраном.

Як правильно підібрати колір сайдингу для дому?

Вибір дизайну фасаду будинку – неймовірно складне завдання. Тут важливо, щоб усі елементи поєднувалися між собою. Як правило, доводиться довго гортати сотні каталогів з фото, наймати дизайнера або намагатися уявити в уяві фасад майбутнього будинку. Погодьтеся, це складно і дуже довго, і найважливіше - не дає побачити повної картини разом з покрівлею даху, вікнами та іншим оздобленням.

Ви можете побудувати будинок своєї мрії ще до фундаменту у програмі підбору фасаду онлайн від Docke. У ній Ви зможете підібрати сайдинг, фасадні панелі, покрівлю, софіти, рами, кути та перила їх колір та, звичайно ж, текстуру. Просто виберіть потрібний дизайн будинку з трьох представлених у програмі. А далі – вибір обробки будинку сайдингом у верхній та нижній частині, даху, софітів та інших елементів. Docke має широкий асортимент палітри відтінків і дизайнів будівельних матеріалів.

З програмою підбору фасадів Docke процес вибору стане для Вас приємним заняттям і Ви будете із задоволенням насолоджуватися результатом багато років.